המלצות פיקניק וטיול בחיק הטבע

קרדיט תמונה: גיל אהרוני

משפחות רבות מחפשות היום לשלב יציאה לטבע הכוללת פיקניק וטיול. מסתבר שבישראל יש המון מקומות מסודרים שיאפשרו לכם ולבני משפחתכם לנצל את מזג האוויר הטוב, האופף את כולנו בצאת חג הסוכות. מבחינת אתרי טבע ישראל מחולקת לכמה חלקים :

1) גנים לאומיים – מדובר על אתרי טבע מתוחזקים ומנוהלים על פי רוב ע"י רשות הטבע והגנים הכוללים אזורי פיקניק.

2) שמורות טבע – מדובר על שמורות טבע שבעיקרן מיועדות לטיול בלבד בתוך שבילים מסודרים גם כאן השמורה מתוחזקת
ומנוהלת ע"י רשות הטבע והגנים.

3) חורשות קק"ל – מדובר על יערות ישראל הכוללות : מצפורים, ברזיות ,שולחנות פיקניק ולעיתים גם שבילי טיול.

4) מסלולים מסומנים ע"י החברה להגנת הטבע – כאן לא מדובר בשמורות מסודרות אלא בשבילים מסומנים בלבד.

 

ליקטנו עבורכם המלצות מובחרות המשלבות גם טיולים וגם פיקניק

 • פארק קנדה – מדובר על פארק ענקי ,באזור השפלה, הנמצא סמוך ללטרון והעיר מודיעין. פארק קנדה הוא למעשה יער ענקי המשלב בתוכו : מסלולי אופניים ,מסלולי הליכה(טיול לאורך אמת המים הרומית) , אגם קטן, ומקומות רבים לפיקניק ומנגל.

  הכניסה חינם איך מגיעים בוויז :פארק קנדה.
  שימו לב ליער יש שתי כניסות , הכניסה השווה יותר עם באתם מכיוון לטרון היא הימנית.

 • גן לאומי חורשת טל – מדובר אחד מהגנים הלאומיים היפים בארץ, חורשת טל הינו גן לאומי הנמצא בגליל העליון סמוך לשאר יישוב. במקום חניון קמפינג לאוהלים עצמיים או קרוואנים , בתוך שטח הגן הלאומי יש עשרות פינות פיקניק מוצלות ומדשאות ,בקיץ יש אפילו בריכת רחצה גדולה.

  איך מגיעים? בוויז :גן לאומי חורשת טל.

  הכניסה לחורשת טל כרוכה בתשלום ובתיאום מראש.

 • נחל קטלב – מדובר על מסלול טיול יפהפה ומיוחד במינו הנמצא לא הרחק מנס הרים באזור הרי ירושלים. נחל קטלב הינו מסלול טיול מסומן היורד מאזור הררי (נקודת ציון "בר בהר" ).

  ומגיע למטה לאזור תחנת הרכבת הישנה של בר גיורא. היתרון הגדול של מסלול זה, שבתחילתו ,ממש מעבר לכביש נמצא פארק עצמאות ארצות הברית זהו יער ענקי הכולל המון פינות ישיבה מוצלות בתוך שטח היער. אפשר להתחיל בפיקניק ביער ואז לעשות את המסלול טיול.

הכניסה אינה כרוכה בתיאום או בתשלום.
איך מגיעים . בוויז : "בר בהר " . מגיעים לחניון כלי רכב בבר בהר , מימין לחנייה תראו שביל עפר לרכבים עם מעט סלעים ומתחילים ללכת עליו עד שמגיעים לתחילת המסלול עם שילוט וסימון נחל קטלב.

 • פארק הירקון – בתוך תחומי הפארק הגדול ביותר של גוש דן תמצאו אינספור אטרקציות לכל בני המשפחה : אזור מיוער לפיקניק , מדשאות רחבות ידיים ,אגם , פארק סלעים ,פארק צפרות , נחל הירקון , אתר שבע טחנות ועוד. הכניסה לפארק הירקון היא חינמית סביר להניח שעל החנייה תצטרכו לשלם סכום סמלי בלבד.

  איך מגיעים : בוויז :"פארק הירקון" מאזור החנייה היכנסו פנימה אל תוך שטח פארק הירקון.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

האלגנטיות הנצחית של מיטות ברזל

מיטות ברזל עמדו במבחן הזמן, משדרות אלגנטיות נצחית כובשת ומקסימה. עם הקסם שאין שני לו, מיטות אלו הפכו למרכיב עיקרי בבתים רבים, והוסיפו נופך של תחכום לכל חדר שינה. במאמר זה, נחקור את המשיכה המתמשכת של מיטות ברזל ונעמיק בסיבות לכך שהן ממשיכות להיות בחירה פופולרית עבור חללי פנים מסורתיים ועכשוויים כאחד.

בלוג

הגרלת מספרים

מחשבון הוא כלי המשמש לביצוע חישובים מתמטיים. זהו מחשבון המבצע פעולות אריתמטיות בסיסיות כמו חיבור, חיסור, כפל וחילוק.   ניתן

בלוג

המלצות פיקניק וטיול בחיק הטבע

משפחות רבות מחפשות היום לשלב יציאה לטבע הכוללת פיקניק וטיול. מסתבר שבישראל יש המון מקומות מסודרים שיאפשרו לכם ולבני משפחתכם

בלוג

שירות לקוחות ksp

שירות לקוחות הוא תהליך ניהול קשרי הלקוחות מתחילתו ועד סופו. זה כולל מענה לשאלות לקוחות ופתרון בעיותיהם. ישנן דרכים רבות