הזמנת כרטיס אשראי – להזמין את הכרטיס הנכון עבורנו

קרדיט תמונה: freepik

היום, כמעט כל אחד ואחת מאיתנו מחזיקים בכרטיס אשראי אחד לפחות. מגיל צעיר, לעיתים כבר בתיכון, אנחנו מחזיקים כרטיס אשראי בעזרתו אנחנו מבצעים עסקאות, בין אם זה בטלפון או במחשב ובין אם זה באופן פרונטאלי, פנים אל פנים, בבית העסק.

כרטיס אשראי זו הדרך הנוחה והקלה ביותר לבצע עסקאות. במקום להשתמש במטבעות ושטרות, אנחנו יכולים להחזיק כרטיס אחד ודרכו לבצע את כל העסקאות הרלוונטיות. היום השימוש בכרטיס אשראי הפך להיות גם הרבה יותר בטוח, בזכות ארנקים דיגיטליים המאפשרים לנו לשמור את פרטי הכרטיס בפלאפון שלנו, בעזרת נעילה ופתיחה באמצעות טביעת אצבע וחיבור WI-FI של הכרטיס, אנחנו לא צריכים להחזיק אותו בידינו ואין לנו צורך להציג אותו בפני המוכר בבית העסק.

הזמנת כרטיס אשראי יכולה להתבצע בשתי דרכים עיקריות. אנחנו יכולים להזמין כרטיס דרך הבנק בו אנחנו מחזיקים חשבון וכן אנחנו יכולים לעשות זאת על ידי פנייה לחברת האשראי.

האופציה הראשונה מאוד מגבילה אותנו, מאחר וכל פעילות שקשורה למסגרת אשראי או לתנאים אחרים, צריכה לקבל אישור מהבנק. מעבר לכך, כל דבר שקשור לכרטיס חייב לעבור דרך הבנק. לעומת זאת, אם אנחנו בוחרים להזמין כרטיס אשראי דרך החברה, אזי שהתהליך נעשה בצורה הרבה יותר מהירה ופשוטה.

איך עושים זאת בפועל?

הזמנת כרטיס אשראי דרך החברה, יכולה להתבצע בטלפון או באינטרנט. אנחנו צריכים למלא את הפרטים שלנו, לעיתים גם נידרש למלא שאלון שבסופו יותאם עבורנו כרטיס רלוונטי. תוך זמן קצר, בהתאם למה שסוכם עם החברה, אנחנו נוכל לקבל את הכרטיס, ישירות הביתה או לבית העסק.

חשוב לציין מספר נקודות:

נקודה ראשונה, יש לנו אפשרות להזמין כרטיס אשראי מהחברה, לא משנה באיזה בנק יש לנו חשבון, אך זה תלוי בדרישות ובתנאי החברה.

נקודה שנייה, יש לנו אפשרות להזמין כרטיס אשראי גם אם יש לנו כבר כרטיס אחר ברשותנו. במידה ואנחנו עומדים בתנאים, אין שום מניעה לעשות זאת.

נקודה שלישית, החברות רשאיות לשנות את התנאים ולהציב דרישות שונות, כפי שהן רשאיות לדחות בקשות להזמנת כרטיס, אם המועמד או המועמדת אינם עומדים בדרישות שלהם.

נקודה רביעית, חברות כרטיסי אשראי מציעות כרטיסים שונים הרלוונטיים לקהלי יעד שונים, החל מצעירים וצעירות, חיילים וחיילות וכלה באנשי עסקים.

איך בוחרים את הכרטיס הנכון?

בשביל לבחור כרטיס אשראי בצורה נכונה, עלינו לבחון היטב מה התנאים שהחברה מציעה לנו ומה התנאים שהכרטיס כולל. צריך לזכור, על עצם החזקת הכרטיס אנחנו משלמים עמלה, על ביצוע עסקאות בקרדיט אנחנו משלמים עמלה, וכמובן אם לא נעמוד במסגרת האשראי נצטרך לשלם ריבית.

לכן חשוב להכיר את כל התנאים מבעוד מועד ולבחון איזה כרטיס יכול להתאים לנו ולשרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

האלגנטיות הנצחית של מיטות ברזל

מיטות ברזל עמדו במבחן הזמן, משדרות אלגנטיות נצחית כובשת ומקסימה. עם הקסם שאין שני לו, מיטות אלו הפכו למרכיב עיקרי בבתים רבים, והוסיפו נופך של תחכום לכל חדר שינה. במאמר זה, נחקור את המשיכה המתמשכת של מיטות ברזל ונעמיק בסיבות לכך שהן ממשיכות להיות בחירה פופולרית עבור חללי פנים מסורתיים ועכשוויים כאחד.

בלוג

הגרלת מספרים

מחשבון הוא כלי המשמש לביצוע חישובים מתמטיים. זהו מחשבון המבצע פעולות אריתמטיות בסיסיות כמו חיבור, חיסור, כפל וחילוק.   ניתן

בלוג

המלצות פיקניק וטיול בחיק הטבע

משפחות רבות מחפשות היום לשלב יציאה לטבע הכוללת פיקניק וטיול. מסתבר שבישראל יש המון מקומות מסודרים שיאפשרו לכם ולבני משפחתכם

בלוג

שירות לקוחות ksp

שירות לקוחות הוא תהליך ניהול קשרי הלקוחות מתחילתו ועד סופו. זה כולל מענה לשאלות לקוחות ופתרון בעיותיהם. ישנן דרכים רבות